Bulletin od Lachelle:)

4. listopadu 2007 v 18:53 | Werunka:)) |  Lachelle-Novinky
HALLOWEEN
Miluju tento den!!!! Protože máme v rodiče dlouhou tradici opravdových čarodějek.. a hodně z nich mi taky říkalo, že se jednou z nich mám taky stát (je to hlavně tou divnou linií mého rodokmenu a jmény, která jsou všechna tak divná).. NO JINAK.. MILUJU HALLOWEEN!!!!


Doufám, že si všichni užíváte toho singlu.. dneska jsem si koupila svůj! Jo, a už jsem ho měla, ale všichni naši přátelé (včetně kapely) si každý jeden koupili na itunes.. 99 centů za to!!! JO!

Zrovna teď dělám:

"netopíří křídla" alias kuřecí křídla
"prsty čarodějky" alias sušenky ve tvaru prstů s mandlemi jako nehty
"žíly, vnitřnosti v krvi" alias "pata" v červené omáčce
"krev" alias VÍNO!!!!!

Budeme s holkama dělat cukroví, zatímco kluci budou nahrávat něco extra dole ve studiové místnosti, nějaké poslední věci ohledně desky - myslím že to právě dělají... nebo tam kouzlí!!!!! Doufám, že vás všechny uvidím v kostýmech, nemůžu se dočkat... a přijďte a dostanete od nás sladkost, jestliže bydlíte v našem sousedství... je to tajemné strašidelné místo! wooo ha ha! VŘÍÍÍÍÍÍSKOOOOOOOOOOOTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!

Opatrujte se! Nejezděte, když pijete! Vlastně nepijte vůbec.. je to školní noc... zkontrolujte si sladkosti před tím, než je sníte nebo zkontrolujte sladkosti svých dětí... ŠŤASTNÉ STRAŠENÍ!

mír
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama