Nový Bulletin!!;)

14. února 2008 v 20:33 | Werunka |  Lachelle-Novinky
Ahoj všichni!♥♥♥♥

Doufám, že si včera večer nebo dneska zašel koupit nové album!! Já šla!!!!

Jak už jste pravděpodobně viděli na simpleplan.com, Patrick tam dal video Chucka a Davida, jak si šli kvčera o půlnoci koupit nové album! To muselo být tak super! Taky jsem chtěla být součástí tohoto půlnočního nakupování, ale bylo pozdě a Pierre je zpěvák kapely, takže potřeboval odpočinek - takže jsme to brzy odpískali a šli jsme spát.. ale brzo ráno jsme vstali a koupili si to!!


Dlouhý den - ale velmi vzušující!! Jsme tady v New Yorku, kde podporujeme kluky, jen co dneska vyšla nová deska (takže jestli jste byli včera na TRL nebo na FUSE, mohli jste si všimnout, že doprovod byl větší než obvykle). Jsme všichni za kluci tak šťastní a za jejich tvrdou práci, kterou vložili do této desky - je opravdu skvělá!

TRL byla úžasná (potkala jsem se s Darth Vaderem, alias Haydenem Christensonem a také s Rachel Bilson - kterou prostě nemůžu vystát, kvůli její ZLÉ postavě, kterou hraje ve filmu THE LAST KISS (SKVĚLÝÝÝÝÝ FILM!!!!!!!), ale jinak ji zbožňuju - její opravdové já - ale ta postava, kterou tam hraje se mi pořád honí hlavou, když ji vidím. Také jsme sdíleli šatnu se Samuelem Jacksonem, což je ten nejsrandovnější borec na světě - PŘÍSAHÁM!!!!!!!

Jinak, další áležitost!!..

Jako už jsem říkala dřív, JEDINÝ kontakt, který já, Pierre a Chuck máme pro kontakt s fanoušky na internetu jsou naše MySpace - a samozřejmě jen ty oficiální.

DAVID, JEFF A SEB NEMAJÍ SVÉ MYSPACE!! Vlastně ani nemají svoje osobní - ne to přísahám při životě svého pejska!!

Seb s Patrickem MAJÍ Man Of The Hour Myspace a čtou si pravidelně emaily a zprávy..

NEMÁM ŽÁDNÉ PŘÁTELE ANI ČLENY RODINY, KTEŘÍ BY KDY KONTAKTOVALI NĚKOHO Z INTERNETU V OTÁZKÁCH MĚ, PIERRA NEBO SIMPLE PLAN! No tak, lidi! Je rok 2008, musíme všichni myslet na bezpečnost a na divné lidi - nebuďte oklamáni! Nebuďte hloupí! Co když ta holka, se kterou si píšete, co říká, že je moje nejlepší kamarádka nebo sestřenice, si s vámi píše, protože se jí líbíte, nebo že říká, že se s vámi setká a protáhne vás do zákulisí?... OPRAVDU SE SETKÁTE S NAPROSTO CIZÍM ČLOVĚKEM Z INTERNETU VE SNAZE NĚCO ZÍSKAT?!?!?? AŤ UŽ JE TO COKOLIV!! TOHLE JE DĚSIVÉ... MOHL BY TO BÝT 60TI LETÝ NÁSILNÍK!! CHRAŇTE SE!

Na světlejší straně.. hodně lásky vám všem - opatrujte se - buďte chytří... internet je sranda, ale musíte k němu používat svou hlavu.

MÍR a LÁSKU
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama