Ashley-Novinky

JINAK !!

12. července 2008 v 20:23 | Werunka
Mám pro Vás opravdu HOT NEWS o Ashley ♥ Newim, možná už to někdo ví , ale pro mě je to docela ŠOOK !! Mno, ..xD To, že Ashley opustila WWE není jen to,že psychicky a ani fyzicky nezvládá kolotoč okolo téhle scény. Ale Ashley jako jěště mladá , byla něco jako " prostitutka " ......Proč Něco Jako?....... Protože to nebyla ta děvka u silnice , ale " SPOLEČNICE " pro bohatý zazobance xD A komise u WWE smackDown to už před několika lety zjistilo a chtěly Ashley z WWE vyrazit..No, A podařilo sem jim to až TED x( Mno, každopádně já věřím a doufám, že se Ashley objeví u jiné Wrestlingové společnosti...Todle je minulost, na kterou by se asi mělo zapomenout..x(
A taky někdy v listopadu , se v České Republice uskuteční Wrestling nebude to něco jako vidíme u Amerických stanic , ale něco málo..xD A tak newim, jestli nepřijede Ashley pokud se přesune do jiné W. společnosti třeba T'T ...Uvidíme...xD

Ashleynin Konec?x(

11. července 2008 v 12:32 | JacQuelene
Ashley na své myspace a také na své stránky uvedla, že tuto sezónu a i jako celé WWE už nezvládá...
Je to něco, co vám chci říct a chci abyste byli první, kdo to uslyší. Jsem velmi unavená . Potřebuji soukromí a nečekám žádné světlo v téhle tmě. Ok, Nemužu být v téhle další cestě WWE když moje vlastní tělo a krev mě potřebuje. Jsem single rodič , musím se starat o své dítě .Když je nemocné potřebuje mě doma. Je to sakra moje dcera.. Ale nebojte , stále miluju WWE a hlavně vás, moje fanoušky. Ale pochopte musím se starat o svou rodinu..
Mějte se krásne, dobrou noc a nebuťte smutní..
I love you..<3
A tak sem se dozvěděla i opravdu novou věc a to, že Ashley už má dceru!!!!
A zde už je video k Ashley's konci..x/

Ashley say : DONT TRY AT HOME!!

26. ledna 2008 v 17:22 | Werunka
Na tomto videu Ashley vzkazuje abyste:D nezkoušeli nic , co uvidíte v WWE!!!!

Ashley se vrátila do WWE♥

10. ledna 2008 v 19:47 | Werunka
V noci 7.ledna se Ashley vrátila do WWE! Byla překvapená mnoho fanoušky a když její hudba nenadále udeřila. Ashley jako poslední vstoupila do WWE hned po Mickie, Maria, Melina and Jillian..Ahley také měla moc hezký ohňostroj..
Zde máte video jak se Ashley vrátila;)

MS - Blog♥

6. ledna 2008 v 15:30 | Werunka:))
Jelikož blog.cz nefungoval(jak jistě všichni víte) Blog jsem neaktulizovala dlouhou dobu...A tak mám pro vás zprávu co napsala Ashley před Vánocema na jejím myspace.com !!
Veselé Vánoce
Yeah, Santa přichází!!!Chtěla jsem přijít podívat a říct Veselé Vánovoce všem , kteří mi psali na mou stránku a podporovali mně od mého začátku!!:)Opravdu vám chci popřát všechno nejlepší v přichazejícím roce 2008.Možná všechny vaše sny se splní a možná my všichni přežijeme svět ve kterém žijeme.Oouh, mimochodem.Yall udělal dost dobrou soutěž v PBoy!!Dostali jsme druhou!!Dobrou práci!!!V každém případě , díky všem!!!!!
Ashley

Hlasujte pro Ashley..:)

22. prosince 2007 v 15:32 | Werča
WW.com přidali nové hlasovaní SmackDown sezony..:)
Na této stránce je možno pro Ashley hlasovat...Hlasovaní najdete vpravo dole..:)
A jen pro informaci Ashley zatím vítězí s 30%:)

Nový učes..:)

12. prosince 2007 v 20:23 | Werunka:))
Ashley ukazala na svém myspace svůj nový učes...;)
 
 

Reklama
Reklama